bardzo zaskakująca decyzja Victora ale cóż pozostaje nam ją uszanować i życzyć powodzenia w dalszej karierze
Victor jest zasłużonym zawodnikiem w naszym klubie i nie ma co krytykować jego decyzji ponieważ nie znamy dokładnego powodu
Brosik --- Pedro i Alexis dobrze grają z nieprzecietnymi zespołami a tello musi nabierać doświadczenia z zespołami ze średniej pułki
jak sobie przypominam w Gran Derbi jak tello zagrał od początku to niczym szczególnym się nie wyróżnił arbeloa na nic mu nie pozwolił
Komentarze
0
przewidywany skład na mecz z Realem jest chyba w tym momencie optymalnym składem
0
bardzo zaskakująca decyzja Victora ale cóż pozostaje nam ją uszanować i życzyć powodzenia w dalszej karierze
Victor jest zasłużonym zawodnikiem w naszym klubie i nie ma co krytykować jego decyzji ponieważ nie znamy dokładnego powodu
0
bardzo dobre posunięcie ze strony Pepa ale myślę że to jeszcze nie koniec i w przyszłości zobaczymy go w innych bardzo silnych ligach
0
Brosik --- Pedro i Alexis dobrze grają z nieprzecietnymi zespołami a tello musi nabierać doświadczenia z zespołami ze średniej pułki
jak sobie przypominam w Gran Derbi jak tello zagrał od początku to niczym szczególnym się nie wyróżnił arbeloa na nic mu nie pozwolił
0
i o to chodzi na słabszych przeciwników TELLO jest bezcenny
0
przewidywany skład na mecz z Realem jest chyba w tym momencie optymalnym składem
0
zamiast Alexisa postawiłbym na Ville : )
ale ogólnie jest spoko ;dd
0
Xavi powinien dostać należy mu się !!!!!
0
piękne obrazki : ))
0
od zawsze było wiadomo że zawodnicy Realu nie oddadzą głosu na Barcę tak samo jak zawodnicy Barcy raczej nie zagłosują na zawodników Realu